menedŻer koszykÓwki online

Mecze

Mecze rozgrywane są 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty o 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Po zalogowaniu się na swoje konto będziesz mieć możliwość obejrzenia ostatniego meczu za pomocą przeglądarki meczów lub możesz po prostu przejrzeć szczegóły w swoich terminarzu lub lidze.

online gra menedżera koszykówki fantasy skład

W każdej kwarcie meczu bierze udział ten sam skład (główny lub drugorzędny), zgodnie z wyborem w planie gry. Silnik meczowy uwzględnia nie tylko umiejętności techniczne każdego zawodnika, ale także jego psychikę, formę, morale i aktualny poziom fitness.

Spośród tych parametrów bardzo ważne jest fitness - zawodnik straci siły w każdej kwarcie, w której jest na parkiecie, co oznacza, że ​​po 2 lub 3 kwartach z rzędu najprawdopodobniej jest już wyczerpany. Im bardziej jest zmęczony, tym mniej jest w stanie wykorzystać w pełni swój potencjał.

Chociaż przez większość czasu każdy gracz zmierzy się z tym samym przeciwnikiem w kwarcie, są też kontrataki i czynniki zespołowe, które pomogą mu niezależnie od tego czy atakuje czy broni.

Koszykówka multiplayer gra online

FUEL Baskteball symuluje zawody koszykówki, w których Twoja drużyna będzie rywalizować z innymi w ligach o tytuł mistrza. W każdym tygodniu rozegrasz 3 mecze (we wtorek, czwartek i sobotę), do każdego możesz wybrać zupełnie inny skład, w zależności od aktualnej formy i poziomu sprawności Twoich zawodników. Każdy zawodnik opisany jest za pomocą 10 umiejętności i 9 cech charakteru, z każdego meczu otrzymasz pełne statystyki dla każdego zawodnika, co ułatwi podejmowanie dalszych decyzji.