ОНЛАЙН МЕНЕДЖЕР З БАСКЕТБОЛУ

Загін

Ви можете мати скільки завгодно гравців у своїй команді, немає жодних обмежень, окрім економічних - кожен гравець отримуватиме зарплату щотижня, тому надмірна кількість гравців спустошить ваш гаманець набагато швидше.

онлайн гра баскетбольний менеджер squad

Немає жодних правил або обмежень щодо національності гравців - наприклад. Ви можете створити клуб у Швеції і не мати шведських гравців у своїй команді, ви можете наймати будь-яких гравців, яких хочете, якщо можете собі це дозволити.

Новим гравцям може знадобитися деякий час, щоб увійти в команду, тому часті зміни у вашому складі можуть бути не найкращою ідеєю.


Аналіз команди

Якщо серед ваших співробітників є аналітик даних, ви можете скористатися командним аналізом. Він містить гістограми, які показують порівняння основних статистичних даних вашої команди в останніх матчах: очки, кидки з гри, 3-очкові кидки, підбирання, перехоплення та блокування. Подібні дані доступні для кожного гравця в його деталях (тільки з найнятим аналітиком даних). Доступ до них допоможе вам виявити слабкі елементи у вашому розкладі порівняно з іншими матчами.

Багатокористувацька онлайн гра в баскетбол

FUEL Baskteball імітує змагання з баскетболу, у якому ваша команда змагатиметься з іншими в дивізіонах ліги за чемпіонський титул. Кожного тижня ви будете грати 3 матчі (у вівторок, четвер і суботу), для кожного з яких ви можете вибрати абсолютно інший склад відповідно до поточної форми та рівня фізичної підготовки ваших гравців. Кожен гравець описується за допомогою 10 навичок і 9 рис характеру, з кожного матчу ви отримаєте повну статистику для кожного гравця, що полегшить прийняття подальших рішень.

© Frey United Software