ОНЛАЙН МЕНЕДЖЕР З БАСКЕТБОЛУ

Трансфери

У FUEL Baskteball немає трансферів як таких (не прямих між клубами), усі гравці мають контракти в клубах, поки вони не закінчаться або вони не будуть скасовані клубом.

онлайн гра баскетбольний менеджер transfers

Усі гравці, які не мають контракту, доступні на сторінці трансферів, натиснувши на їх ім’я, ви побачите більше інформації про цього конкретного гравця. Детальний рівень його навичок приховано, але з наданого опису ви зможете зрозуміти, чи підходить він для вашої команди.


Кожна навичка описується однаковими термінами, від найгіршої до найкращої:

  • бідний
  • нижче середнього
  • середній
  • вище середнього
  • добре
  • відмінно

Ви можете підписати будь-якого гравця зі списку, і він одразу буде доступний у вашому командному списку. Виберіть, на скільки сезонів ви хочете з ним підписати - довший контракт означає, що щотижня йому платитимуть більше.

Контракти завжди припиняються в кінці сезону, навіть якщо ви підписуєте їх у середині сезону. Вибір 1 сезону означає, що його контракт закінчиться в кінці поточного сезону, незалежно від того, скільки тижнів залишилося до поточного сезону.

Багатокористувацька онлайн гра в баскетбол

FUEL Baskteball імітує змагання з баскетболу, у якому ваша команда змагатиметься з іншими в дивізіонах ліги за чемпіонський титул. Кожного тижня ви будете грати 3 матчі (у вівторок, четвер і суботу), для кожного з яких ви можете вибрати абсолютно інший склад відповідно до поточної форми та рівня фізичної підготовки ваших гравців. Кожен гравець описується за допомогою 10 навичок і 9 рис характеру, з кожного матчу ви отримаєте повну статистику для кожного гравця, що полегшить прийняття подальших рішень.

© Frey United Software