ОНЛАЙН МЕНЕДЖЕР З БАСКЕТБОЛУ

Вибір складу

У FUEL Basketball для поповнення складу потрібно не менше 10 гравців, тому що на кожен матч ви оберете два склади: основний і допоміжний.


онлайн гра баскетбольний менеджер lineup

Склади

Кожен склад складається з двох захисників, двох нападників і одного центрального. Гравці можуть бути обрані лише на позицію, яка призначена в їхніх даних, тому ви не можете вибрати захисника, щоб грати як форвард, або центрального, щоб грати як захисник. Також ви не можете вибрати гравця для обох складів або як заміну - якщо гравець уже призначений на дві позиції, його ім'я буде виділено червоним.

Незважаючи на те, що назви вказують на те, що основний склад повинен містити найкращих гравців, а менш досвідчені гравці повинні бути другорядними, немає жодних обмежень - ви маєте повну свободу у виборі гравця в якому складі. Це пов’язано з налаштуванням плану гри (див. нижче).

Також ви можете обрати до 3-х замінників (по одній на кожну позицію), які будуть використані у разі травми. Заміни необов’язкові, якщо гравець травмований і на його позиції немає заміни, гравець з іншого складу займе місце.

Під кожним гравцем ви знайдете основну статистику та дані про нього, як-от очки за гру, блоки за гру, підбирання за гру, поточний рівень фізичної підготовки, поточна форма та поточний моральний дух. Ті, що позначені червоним, означають, що гравець погано почувається або перебуває в поганій формі.

Початковий рівень фізичної підготовки кожного гравця буде падати під час матчу, якщо він перебуває на майданчику, тому найкраще використовувати тих, хто має найкращий рівень фізичної підготовки, або використовувати їх у складі, який витрачатиме менше часу на корті (див. схему гри нижче). Гравець з низькою фізичною підготовкою не може повністю використати потенціал своїх навичок, наприклад. у них менша точність під час виконання кидків або вони не можуть так високо стрибнути, щоб зробити підбір тощо.

Поточний рівень форми вказує на те, що гравець не використовує весь потенціал своїх навичок через розумову втому чи причини поза кортом. Форма не змінюється під час матчу, вона змінюється під час тренувань, тому раз на тиждень.

Поточний рівень моралі вказує на те, що гравець незадоволений або не повністю відданий матчу через причини на майданчику чи поза ним. Моральний стан може дещо змінитися під час матчу, наприклад. якщо команда демонструє чудові результати, але загальний рівень залишається тим самим. Мораль змінюється під час тренувань, тому раз на тиждень.


План гри

План гри – це тактичне рішення для матчу. Вибравши основний і допоміжний склади, ви вибираєте, який з них використовуватиметься в якій чверті. Склади використовуються виключно протягом кварталу, неможливо використовувати їх обидва в одному кварталі.

Хоча основний склад за логікою має бути стартовим, немає жодних обмежень – ви маєте повну свободу вибирати, скільки чвертей кожен склад буде на майданчику. Ви навіть можете використовувати лише одну розстановку протягом усього матчу, але це не рекомендується, оскільки в останній чверті втрата фізичної форми буде значною.


Склад за умовчанням

Хоча ви можете вибрати окремі склади та план гри для кожного матчу, доцільно зберегти один із них як розклад за замовчуванням, який використовуватиметься в будь-якому матчі, для якого ви не вибрали конкретний склад. Ви можете будь-коли змінити склад за умовчанням, установивши прапорець у кінці сторінки вибору складу.

Багатокористувацька онлайн гра в баскетбол

FUEL Baskteball імітує змагання з баскетболу, у якому ваша команда змагатиметься з іншими в дивізіонах ліги за чемпіонський титул. Кожного тижня ви будете грати 3 матчі (у вівторок, четвер і суботу), для кожного з яких ви можете вибрати абсолютно інший склад відповідно до поточної форми та рівня фізичної підготовки ваших гравців. Кожен гравець описується за допомогою 10 навичок і 9 рис характеру, з кожного матчу ви отримаєте повну статистику для кожного гравця, що полегшить прийняття подальших рішень.

© Frey United Software