ОНЛАЙН МЕНЕДЖЕР З БАСКЕТБОЛУ

Матч

Матчі проводяться 3 рази на тиждень: у вівторок, четвер і суботу о 19:00 за центральноєвропейським часом. Увійшовши у свій обліковий запис, ви зможете переглянути свій останній матч за допомогою засобу перегляду матчів або просто переглянути подробиці в розкладі матчів або дивізіоні.

онлайн фентезійний баскетбольний менеджер загін

У кожній чверті в матчі бере участь однаковий склад (основний або додатковий), відповідно до вашого вибору в ігровому плані. Механізм матчу враховує не лише технічні навички кожного гравця, але й його розумові здібності, його форму, моральний стан і поточний рівень фізичної підготовки.

З цих параметрів фізична форма дуже важлива – гравець програє частину кожної чверті він на корті, а це означає, що після 2-3 чвертей поспіль він, швидше за все, буде виснажений. Чим більше він втомився, тим менше він може використати свій потенціал.

Хоча більшість гравців зустрічається з одним і тим самим суперником протягом чверті, є контратаки та командні фактори, які допоможуть йому, де б він нападає або захищається.

Багатокористувацька онлайн гра в баскетбол

FUEL Baskteball імітує змагання з баскетболу, у якому ваша команда змагатиметься з іншими в дивізіонах ліги за чемпіонський титул. Кожного тижня ви будете грати 3 матчі (у вівторок, четвер і суботу), для кожного з яких ви можете вибрати абсолютно інший склад відповідно до поточної форми та рівня фізичної підготовки ваших гравців. Кожен гравець описується за допомогою 10 навичок і 9 рис характеру, з кожного матчу ви отримаєте повну статистику для кожного гравця, що полегшить прийняття подальших рішень.

© Frey United Software