ОНЛАЙН МЕНЕДЖЕР З БАСКЕТБОЛУ

Економіка

У FUEL Basketball основним джерелом доходу для вашої команди будуть або спонсорські угоди, або квитки, але ви також можете спробувати продавати товари.


онлайн гра баскетбольний менеджер economy

Спонсорство

Ви можете підписати спонсорську угоду, яка закінчиться в кінці поточного сезону. Вибираючи спонсора, ви повинні вибрати того, який дасть вам найкращі шанси заробити найбільше грошей. Спонсори пропонують або високий щотижневий дохід, але з невеликим бонусом за титул чемпіона або без нього, більший бонус за виграш за рахунок тижневого доходу, високий тижневий дохід, але без бонусів, або поєднання цих варіантів.

Ви повинні взяти розглядається, наскільки ймовірно, що ви можете бути претендентом на чемпіонство, наскільки ймовірно, що ви отримаєте багато перемог, чи краще погодитися на постійний щотижневий дохід.

Після підписання угоди її не можна скасувати.


Дохід від квитків і відвідуваність

Ціна квитка за замовчуванням становить 10 фунтів стерлінгів, але ви можете встановити різну ціну квитка для кожного матчу - при виборі складу для домашнього матчу існує окреме вікно, у якому ви встановлюєте ціну квитка на цей конкретний матч.

Кількість глядачів залежить від кількох факторів, таких як розмір міста, у якому розташована ваша арена, загальний інтерес до баскетболу в цій конкретній країні, вартість квитка, рівень суперника та репутація вашої команди. Щойно ваша команда здобуде кілька трофеїв, кількість глядачів значно зросте.

Крім того (разом із ціною квитків) ви можете вибрати рекламу для своїх домашніх матчів – онлайн-рекламу, афіші по всьому місту або рекламу в місцевих ЗМІ . Кожна форма реклами приверне додаткових глядачів, але немає простої формули, скільки і чи покриють додаткові квитки вартість кампанії.


Товари

Продукція — це ще один аспект клубної економіки — ви можете замовити клубні футболки, які продаються глядачам під час матчів, які граються вдома. Існує кілька типів сорочок, залежно від їх якості, яка пов’язана з різними цінами на кожну частину. Коли замовлений товар надійде, ви зможете встановити ціну для шанувальників. Звичайно, візьміть до уваги, що ви прагнете отримати від цього прибуток, тому ціна продажу має бути вищою за ціну покупки.

Ви можете замовити футболки команди (з кольорами та логотипом команди) або персональні футболки ( з додатковим іменем гравця, який зараз є у вашій команді). Футболки команд продаються під час матчів, які граються вдома, але для особистих футболок потрібен командний магазин, приєднаний до вашої арени.

Якщо у вас буде командний магазин, товари будуть доступні для вболівальників протягом тижня, а не лише під час домашніх матчів. (хоча вони принесуть більшість продажів).


Реклама

На вашій арені є місця для розміщення рекламних банерів. Залежно від розміру вашої арени ви матимете від 4 до 20 місць розміщення банерів. Вам будуть запропоновані угоди, лише якщо ваш клуб відповідає критеріям потенційного спонсора, напр. деякі з них рекламуються лише у вищому дивізіоні, деякі з них мають справу лише з клубами, які на даний момент мають хороші результати в лізі. Кожен спонсор вирішує, скільки місць він хоче зайняти та на який термін – вони не підлягають обговоренню. Грошова сума покриває весь час (це не щотижневий платіж), а оплата здійснюється відразу після підписання угоди. Після цього угода не може бути скасована.


Багатокористувацька онлайн гра в баскетбол

FUEL Baskteball імітує змагання з баскетболу, у якому ваша команда змагатиметься з іншими в дивізіонах ліги за чемпіонський титул. Кожного тижня ви будете грати 3 матчі (у вівторок, четвер і суботу), для кожного з яких ви можете вибрати абсолютно інший склад відповідно до поточної форми та рівня фізичної підготовки ваших гравців. Кожен гравець описується за допомогою 10 навичок і 9 рис характеру, з кожного матчу ви отримаєте повну статистику для кожного гравця, що полегшить прийняття подальших рішень.

© Frey United Software