ОНЛАЙН МЕНЕДЖЕР З БАСКЕТБОЛУ

FUEL BASKETBALL ОНЛАЙН БАСКЕТБОЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР

FUEL Basketball онлайн баскетбольний менеджер

Онлайн гра баскетбольний менеджер

FUEL Basketball — це багатокористувацька онлайн-гра з баскетбольним менеджером, у якій ви керуєте баскетбольним клубом і змагаєтеся з людьми з усього світу в змаганнях ліги. Ви дбаєте про найважливіші частини управління - від тренувань до роботи зі спонсорством і налаштування тактики команди на матчі.


ПРИЄДНУЙСЯ ДО ГРИ
онлайн гра баскетбольний менеджер FUEL
онлайн гра баскетбольний менеджер FUEL
онлайн гра баскетбольний менеджер FUEL
онлайн гра баскетбольний менеджер FUEL
онлайн гра баскетбольний менеджер FUEL
онлайн гра баскетбольний менеджер FUEL


 
 
 
 
 
 Про FUEL Basketball

FUEL Basketball (Frey United European League) — це багатокористувацька мережева гра з баскетбольним менеджером, у якій ви керуєте баскетбольним клубом і змагаєтеся з менеджерами з усього світу в змаганнях ліг. Гра повністю програється через браузер, ви можете отримати доступ до неї з будь-якого пристрою, на якому встановлено браузер (включаючи мобільні).

онлайн гра баскетбольний менеджер

Дивізіон складається з 12 команд, сезон проходить за європейськими правилами, що означає, що ви зіткнетеся з кожним суперником двічі за сезон, один раз вдома, один раз на виїзді, переможцем стане команда, яка здобуде найбільше перемог протягом сезону, що складається з 22 раундів.< br
Наприкінці сезону дві команди з найнижчими результатами Дивізіону 1 перейдуть до Дивізіону 2, а дві кращі команди Дивізіону 2 перейдуть до Дивізіону 1.

Матчі розбиті на 4 чверті по 10 хвилин, у разі нічиєї в кінці 4 чверті призначається додатковий час (5 хвилин). Якщо додатковий час закінчується нічиєю, грається ще один додатковий час (5 хвилин) до визначення переможця.

Багатокористувацька онлайн гра в баскетбол

FUEL Baskteball імітує змагання з баскетболу, у якому ваша команда змагатиметься з іншими в дивізіонах ліги за чемпіонський титул. Кожного тижня ви будете грати 3 матчі (у вівторок, четвер і суботу), для кожного з яких ви можете вибрати абсолютно інший склад відповідно до поточної форми та рівня фізичної підготовки ваших гравців. Кожен гравець описується за допомогою 10 навичок і 9 рис характеру, з кожного матчу ви отримаєте повну статистику для кожного гравця, що полегшить прийняття подальших рішень.

© Frey United Software